Home / Süryani Büyüsü Etki Süresi

Süryani Büyüsü Etki Süresi

Süryani Büyüsü Etki Süresi

Etkisi vakit geçtikçe azalan birçok basit işlemin aksine, papaz büyüsü ve Süryani büyüsü etki süresi vakit geçtikçe artan bir yapıya sahiptir. Şöyle tabir edilebilir ki, Süryani büyüsü gibi büyüler kişinin bedenine ve ruhuna temas ettikten sonra, geçen her yeni bir günde bozulması daha zor hale gelmektedir. Bu da büyünün etki süresinin kalıcılığını tam anlamı ile garanti altına almaktadır. Herhangi bir medyum tarafından kişiye Süryani büyüsü yapıldığı teşhis edilse bile, büyü bozulmak istendiğinde aşırı engelli bir yola girilmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

Genellikle Süryani büyüsü etki süresi kişinin ruhunda sonsuzluğa kadar ilerliyor olsa da, zaten büyü yapıldığının fark edilmesi de son derece zordur. Özellikle bağlama, âşık etme gibi konular niyet edilerek uygulandığında, büyünün hiçbir yan etkisi görülmeyeceği için, kişinin kendi dâhil hiç kimse büyü gibi bir etkenden şüphelenmeyecektir. Bu durumda Süryani büyüsü etki süresi sadece büyünün kendini sonsuza dek muhafaza edebiliyor olmasından kaynaklı değil, aynı zamanda fark edilemiyor olması sebebiyle de sonsuzdur denebilir.

Süryani Büyüsü Etki Süresi Ne Kadar

İşlem uygulandıktan sonra Süryani büyüsü etki süresi yani etkisini gösterme süresi yaklaşık olarak 6 gün ile 13 gün arasında değişiklik göstermektedir. İşlemin tamamlanma süreci ise, işlem boyunca karşılaşılması muhtemel birçok aksiliğe bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fakat bu süre için de ortalama olarak 4-7 gün şeklinde bir yorum yapılabilir.

İşlemden sonra ilk 6 gün tamamlandığında büyünün etki süresi başlamış bulunmakta ve her ne amaçlandı ise, kişi yavaşça kendini büyünün etkisinde bulacak ve hedeflenen amaca uygun şekilde hareket edecektir. Nihai sonuç daima bu şekilde olmaktadır.

Süryani Büyüsü Etki Süresi Azalır Mı?

Bazı medyumlar hangi işlemi gerekli gördüklerini söylemeden önce bile, hiçbir büyünün etki süresinin zaman içinde azalmayacağını ifade etmektedirler. Fakat Süryani büyüsü etki süresi diğer büyülerin etki süresi ile bağdaştırılmamalıdır. Oldukça kolay işleme koyulan ve tam olarak büyü şeklinde bile adlandırılamayacak birçok zayıf işlem mevcuttur. Sadece birkaç gün için zayıf etkiler yaratmakta ve daha sonra bu etkilerin tamamı ortadan kaybolmaktadır. Fakat büyünün etki süresi için böyle bir durum söz konusu olmadığı gibi, az önce de belirttiğimiz şekilde zaman içinde kuvvetini artıracak olan bir işlem olarak nitelendirilmelidir.

Süryani büyüsü etki süresi hakkında bilgi ya da danışmanlık almak için iletişim bölümünde bulunan numaradan, medyum Zalal hocamıza ulaşabilirsiniz.