Home / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Büyü ve büyünün yapabildikleri yüz yıllardır hayatımızın küçük de olsa bir parçasında aklımızı kurcalamaya devam etmiştir. Papaz büyüsü ise, bu önemli büyülerden en sık bilineni ya da adı en sık duyulanıdır. Büyü konusu son derece paranormal bir konu olduğu için, haliyle insan tarihi boyunca da büyü ile ilgili sayısız aslı olmayan söylem ve inanç türemiştir. Örneğin geri getirme büyüsü işlemi gibi uygulamalar için de uygulanabilen papaz büyüsü hakkında türeyen birçok uydurma, yanlış bilgiden biri; Bu büyüyü sadece papazların yaptığı yanılgısıdır. Aslında hiç mi hiç alakası bulunmamaktadır.

Papaz büyüsü papazlar ile ilgili bir büyü olmamakla birlikte, aslında Süryani dilinde yapılmakta olan bir büyüdür. Etkisi muazzam derecede kuvvetli olduğu için, genellikle kötü amaçlar için kullanılsa bile, bazen birini kendine aşık etme ya da biri ile evlenme gibi durumlar söz konusu olduğunda da uygulanabilmektedir. Fakat pek tabii, tüm bunların dışında evlilik bozma, kişiye manevi zarar verme, kâbuslar gördürme, kısmet kapatma, ayrılık yaşatma ve pek çok kötü amaç için de kullanılabilen, bozulması gerçekten çok zor olan, yapılması da ilim ve irfanın yanında yüksek tecrübe gerektiren, enerjisi muazzam boyutlarda olabilen bir büyüdür papaz büyüsü.

Bu sebeple bu işlem yaptırılmak isteniyorsa eğer, buna tamamen ve kesin olarak karar vermek son derece önemlidir. Çünkü söz konusu büyüyü bozmak da en az yaptırmak kadar vakit ve zorluk barındırmaktadır. Elbette kötü amaçla yaptırılmak istendiğinde kişinin karar verme sürecinde eminlik her ne kadar önemli ise de, iyi bir amaçla yapılmak istendiğinde durum o kadar kafa karıştırıcı ve tereddüt ettirici nitelikte değildir.

Papaz Büyüsü Nedir

Kelimenin tam anlamı ile papaz büyüsü gizli ilimleri gelebildiği son noktadır neredeyse. Öğretileri son derece ciddi uzmanlıklar gerektiren, akıl almaz derecede titizlik isteyen, kendine medyum diyen herkesin yapamayacağı bir büyüdür. Süryani dilinde yapılıyor olsa da, papaz büyüsü ismini almıştır. Fakat bir önceki paragrafta da tarafımızca belirtildiği üzere papazlar ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Bu büyü gibi birçok büyü, ismi nedeniyle yanlış anlaşılmıştır. En çok da bu sebeple kendilerine medyum diyen sahtekâr kişiler, büyü yaptırmak isteyen kişilerin umutlarını sömürerek, vakitlerine boşa harcamışlardır. Tabiri caiz ise; İki kelimeyi bile bir araya getiremeyen kişilerin büyü kadar hassas bir ilme sahip olduklarına kesinlikle inanılmamalıdır. Büyü yapmak, hacı hoca işi değildir. Yüksek ilim işidir ve yüksek ilme sahip kişiler daima kendilerini belli edebilmektedirler. İki kelimeyi bir araya getirmekten bile aciz bir köylünün, Papaz büyüsü kadar ciddi bir işlemi yapabileceğine inanarak vaktinizi ve umutlarınızı kesinlikle ve kesinlikle boşa harcamayın.

Hocamıza danışan kişiler arasında genellikle umutları sömürülmüş kişiler olmaktadır. Daha öncesinde yanlış kişiler ile karşılaşarak üzülmüş ve Papaz Büyüsü konusunda yardım almak için hocamıza danışmışlardır. Bu anlamda dikkat edilmesi gereken çok fazla husus aslında bulunmamaktadır. Sadece ve sadece karşınızdaki kişinin, sahip olduğunu iddia ettiği ilmi ne kadar taşıyabildiğine bakınız. Hocamız ya da ilim sahibi başka biri fark etmeksizin, bir karar vermeden önce bundan gerçekten emin olmanız gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Papaz büyüsü söz konusu olduğunda ve eğer kötü amaçla yapıldı ise, belirtileri anlamıyor olmak neredeyse mümkün değildir. Çünkü papaz büyüsü çok şiddetli belirtiler göstererek, anormal bir durum olduğunu resmen ortaya koyan bir büyü çeşididir. Sahip olduğu muazzam enerji sebebiyle, papaz büyüsü yapılan kişi geceleri kâbuslar görmeye başlayacaktır. İştahtan kesilmesi muhtemeldir. Zaman zaman gerçeklik algısında bozulmalar yaşayabilir. Açıklayamayacağı şeyler görebilir ya da gördüğünü düşünebilir. Daima gergin ve uykusuz hissetmesi kuvvetle muhtemeldir. Özet geçmek gerekirse, aslında büyünün belirtileri sıra dışı görünen birçok şeydir. Eğer bu gibi belirtiler baş gösteriyor ise, mutlaka öncelikle bir uzman doktora danışmak gerekmektedir. Eğer doktor tarafından da bu belirti ve problemler giderilemiyor ise, o halde Papaz Büyüsü ya da bu büyü gibi güçlü bir diğer başka büyüden şüphelenmek, yerinde bir karar olacaktır.

Eğer böyle bir şüphe ortaya çıktıysa, uzman bir medyum kişiden yardım almak vakti gelmiştir. Bu anlamda hocamıza başvurabilirsiniz. Hocamız birçok orta doğu ülkesinde, birçok ruhani lider ile birlikte çalışmış ve özellikle de Süryani diliyle birlikte Süryani dilinde yapılan büyülerde uzmanlık kazanmıştır.  Bu sebeple de Papaz Büyüsü konusundaki yardımı uzmanca ve sorunsuz olacaktır. Yardım almak ya da bilgi almak için iletişim bölümünde bulunan numaradan ulaşabilirsiniz.