Home / Papaz Büyüsü Etki Süresi

Papaz Büyüsü Etki Süresi

Papaz Büyüsü Etki Süresi

Böyle güçlü bir büyünün etkisi, eğer doğru yapıldıysa sonsuza dek sürebilir. Yani papaz büyüsü etki süresi hakkında yapılabilecek en şeffaf yorum, büyünün etkisinin kendi kendine kaybolmayacağı yorumudur. Ancak büyüyü yapan medyum ya da başka uzman bir medyum papaz büyüsü etki süresi hakkında ekstra bir işlem yürütürse, bu durum ortadan kaldırılabilir. Yani başka bir deyiş ile büyü bozulmadığı sürece, etkisini koruyabilecek kadar güçlü bir büyü olarak bilinmektedir. Büyünün etki süresi zamanla eskiyen, kendiliğinden kaybolan bir süreç değildir. Böyle bir beklenti haline girilmemesi gerekmektedir.

Fakat tüm bu papaz büyüsü etki süresi konusundaki süreklilik, büyünün doğru yapılmış olması ile de son derece ilgilidir. Yani eğer büyü yarım yamalak ya da ciddi eksikler ile yapıldıysa, o halde etki süresinde sekteye uğruyor olması muhtemel olarak görülebilir. Eğer her şey kusursuzca yapıldıysa, etki süresi kişinin aklında şüphe bırakmaması gereken bir süreklilik dâhilindedir.

Papaz Büyüsü Etki Süresi Bitirme

Genellikle eğer kişi kendi yaptırdığı büyüden vazgeçmek isterse, büyüyü yaptırdığı medyuma ilk olarak başvurması gerekmektedir. Eğer büyüyü yaptırdığı medyuma ulaşamıyor ise ve etki süresi konusunda bitirme kararı aldıysa, o halde papaz büyüsü konusunda uzman başka bir medyuma başvurması da, problemi kalıcı olarak gidermeye yetecektir. Yine de büyüyü yapan medyumu öncelikli olarak tercih etmek, işlerin daha kolay çözülmesini sağlayacaktır. Fakat bu etki süresi sona erdirmede başarılı olacak tek medyumun, büyüyü yapan medyum olduğu anlamına gelmemektedir.

Papaz büyüsü etki süresi sadece medyumun yeteneklerine değil, ayrıca büyünün yapılma şekli ile de oldukça ilgili olduğu için, etki süresini bitirmede de uygulanacak olan işleme karar verilme aşaması tüm gidişatı belirleyecek olan süreçlerdendir. Pozitif ya da negatif anlamda etkiyi belirleyen durumun bu olduğu söylenebilir. Birçok amaçla ve özellikle de geri getirme büyüsü, aşık etme, bağlama gibi amaçlarla kullanılabilen papaz büyüsü, kötü amaçlarla da kullanılabilmektedir.

Papaz Büyüsü Etki Süresi Artırma

Farklı bir medyum tarafından bozulmadıkça ya da bozulmaya çalışılmadıkça papaz büyüsü etki süresi artırma konusunda bir çalışma yapılmasına gerek görülmemektedir. Etki süresi azalması durumu, dışarıdan müdahale olmadığı sürece oldukça istisnai bir durum olarak görülmektedir. Yani büyünün etki süresi artırılması gerektiği düşünülüyor ise, genellikle bir başka medyumun büyüyü bozma denemelerinden kaynaklıdır.

Bu durumda yeniden papaz büyüsü yapan medyuma başvurulup, gereklilikler üzerinde tekrar tartışılmalıdır. Eğer büyüyü daha önce gerçekleştirmiş olan medyuma ulaşılamıyor ise, farklı uzman bir medyum da papaz büyüsü etki süresi artırma konusunda aynı etkiyi gösterebilecektir.

Papaz büyüsü etki süresi ya da diğer tüm konular için hocamıza danışabilir ve başvurabilirsiniz. İletişim bölümünde bulunan numara, hocamızın bizzat kendine aittir.