Home / İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

Kadim dönemlerde olduğu gibi, modern zamanda da sıklıkla başvurulan kişiler olarak tabir edebiliriz medyumları. Bu sebeple İstanbul gibi son derece büyük şehirlerde de, modern hayatta da yaşanabilecek birçok problem için medyum arayışı sürmektedir. Bu çevrede ikamet eden ya da bu çevredeki insanlara da hizmet veren kişilere ise, İstanbul medyum şeklinde özet geçebiliriz. Hemen herkesin bazı durum ya da durumlar söz konusu olduğunda hiçbir çıkar yolu bulamadığı dönemler yaşadığımız gerçeği söz konusu olabilmektedir.

Nitekim bu sorun ya da problemlerin çözümü gerekliliği söz konusu olduğunda, danışmamız gereken bazı uzmanlar olabilmektedir. Eğer sorunumuz tıbbi bir problem ise, modern tıp doktorlarından yardım almamız gereklidir. Eğer psikolojik bir sorunumuz var ise, bir psikiyatr ya da bir psikolog yardımı ile problemimiz çözülebilir. Peki, problem ya bundan daha öte bir problemse? O halde arayışımız, bu çevrede yaşayan insanlar için İstanbul medyum şeklinde olacaktır. Bu arayışın sonucu olarak, danışılan konuda yardım alınamaması söz konusu bile değildir. Danışılan konu her ne olursa olsun, ruhani liderler olarak da görülen İstanbul medyum üstatları muhakkak probleminize çare olabileceklerdir. Bu anlamda özellikle ülkemizin birçok yerinden gelen medyum Zalal ziyaretçileri bulunmaktadır. Hocamız daima kapısını, yardım isteyen kişiler açmış bulunmaktadır.

İstanbul Medyumlar Arasındaki Güvenilir Kişiler

Her alanda olduğu gibi, güven esası bu alanda da en önemli ayrıntı olarak kabul edilebilir. Çünkü ruhunuz ile alakalı bir problemi çözmesi adına danışılan kişiye, kesin olarak güvenilebiliyor olması gereklidir. Herhangi bir büyü işleminde dahi, vekaleten büyüyü yapan medyuma eğer büyüyü yaptıran kişi güven duymuyor ise; İşlemin tamamlanması açısından çok ciddi problemler yaşanabilmektedir. Bu sebeple güven duymadığınız bir medyum ile çalışmamanız, şiddetle tavsiye edilir. Eğer uzman medyum işini kusursuzca yapıyor olsa bile, sizin duyduğunuz güven eksikliği, yapılan manevi enerjiyi yönlendirme çalışmaları adına zarar teşkil edecektir. Başvurulan İstanbul medyum kişi ile olan tüm diyalog boyunca, ona güvenip güvenmemeniz konusunda ciddi doneler elde edebileceksinizdir. Bir medyum dendiğinde akla gelen ilk şey, genellikle fal ve benzeri konularda hizmet veren kişilerdir.

Aslında gerçekten kendilerine medyum diyen ve bu sıfatı tam anlamı ile hak eden kişiler, falcı olarak bilinen kişiler değillerdir. Hatta ilim sahibi kişiler tarafından, bu insanlar birer şarlatan olarak nitelendirilirler. Son derece saygı duyulan İstanbul medyum üstatları da, medyum kelimesine yüklenen anlamın zaman içinde değişmesi sebebi ile bu durumdan şikayetçilerdir. Aşık etme büyüsü, geri getirme büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi tüm büyüler ciddi miktarda uzmanlık gerektiren işlemlerdir.

Medyum İstanbul Hocaları ve İlim Sahibi Kişiler

İlim sahibi insan arayışında güven esaslarının ne kadar önemli olduğunu ve ne sebeple önemli olduğunu belirttik. Peki, birinin gerçekten ilim sahibi olduğuna dair fikir beyanında bulunabilmek için ne gereklidir? Öncelikle medyum kelimesi, metafizik uzmanı kelimesine neredeyse eşdeğer bir kelimedir. Yani birinin kendine medyum diyebiliyor olması için, üstün ilim sahibi olması gerekmektedir. Sadece gizli ilimler konusunda değil, ayrıca bildiğimiz modern dünya biliminin de bazı alanlarına hakim olabiliyor olması gereklidir. İstanbul medyum ararken tüm bunların bilincinde olmanız, tarafımızca verilebilecek en şeffaf öneri olabilir.

Çünkü bilmelisiniz ki; İstanbul medyum olarak karşılaştığını ve danışmak istediğiniz kişiler arasında, ilim sahibi olmayan kişiler de olacaktır. Bunun önüne geçebilmek adına, bu insanların sizinle olan iletişim şekline dikkat etmeniz gerekir. Uzman bir İstanbul medyum kesinlikle sizinle olan iletişiminde iyi bir dinleyici olacak ve detayları paylaşmaktan çekinmeyecektir.

İstanbul medyum dendiğinde akla güven esasları ile birlikte gelen hocamız medyum Zalal’ın bizzat kendisinden destek almak için; İletişim bölümünde bulunan numarayı aramanız yeterlidir.