Home / Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Biten ya da bitmek üzere olan ilişkilerin çoğunda, taraflardan biri kendini bu isteğin dışında tutmaktadır. Yani eşlerden biri boşanmak istiyor ise, diğeri istemiyor olabilir. Ya da evlilik olmasa bile partnerlerden biri ilişkiye son vermek istiyor ise, diğeri son vermek fikrini düşünmek bile istemiyor olabilir. Bu durumda genellikle konuşarak ya da uzlaşarak çözülemeyen problemler ortaya çıkıyor ve birçok kişi ise geri getirme büyüsü yöntemine başvuruyor.

Geri getirme büyüsü gerçekleşme ihtimali yüzde yüz olan bir işlemdir. Sıklıkla tercih ediliyor olmasındaki etkenlerden biri de, sıfır risk ve sıfır başarısızlık ihtimalidir. Bunun sebebi ise, zaten başlamış ve sürdürülmüş ilişkilerde manevi enerjiye yön vererek problemleri çözmek büyü aracılığı ile nispeten daha kolaydır. En azından yeniden aşık etme büyüsü olarak da düşünülen geri getirme büyüsü gibi işlemler, aşık etme büyüsü gibi işlemlere göre daha az karmaşık ve daha garantili işlemlerdir.

Yani aslında geri getirme büyüsü bir nevi bitmiş ya da bitmek üzere olan ilişkiyi başa sarma sürecidir. Kişinin içinde neden bu birlikteliği istediğine dair olan tüm duyguları zirveye taşımak mantığı üzerine kurulu bir büyü çeşididir.

Geri Getirme Büyüsü Nedir

Birçok kişi tarafından uygulatılmadan önce yapılan araştırmalardan biri olarak geri getirme büyüsü nedir sorusunun cevabı ile geri döndürme büyüsü nedir sorusunun cevabı sıklıkla karıştırılmaktadır. Döndürme büyüsü genellikle bir karardan geri çevirme işlemi için yapılırken, geri getirme büyüsü bitmiş bir ilişkiyi yeniden başlatabilmek amacı ile uygulanabilmektedir. Fakat yine de birbirlerine fazlası ile benzeyen işlemlerdir. Sonuçta taraflardan birinin ayrılma isteği de getirme büyüsü yerine geri döndürme büyüsü uygulanarak vazgeçirilebilir. Fakat yine de bu büyü bitmiş ilişkiler için sıklıkla uygulanan büyü çeşitlerinden biri olarak, birçok kişinin tercih ettiği işlemdir.

Geri Getirme Büyüsü Kime Yapılır

Bitmiş bir ilişkinin, bitmiş bir iş ortaklığının ya da bitmiş bir arkadaşlığın süresi ne olursa olsun, ne kadar süre önce bitmiş olursa olsun, geri getirme büyüsü uygulanarak durum eski haline net olarak getirilebilir. Elbette büyü, özellikle bizlerin coğrafyasında büyük ölçüde ön yargıyla birlikte ciddi anlamda yanlış bilgi barındıran bir ilimdir. Büyü yaptırmak isteyen fakat bu ön yargıların arasında fikrini bir türlü oturtamayan kişi sayısı da oldukça fazladır. Fakat çeşitli birçok sebepten ötürü geri getirme büyüsü uygulatmak, kötü bir amaç barındırmamaktadır. Tamamen rahmani bir işlem olmakla birlikte, kişi ya da kişilerde mutluluk dışında hiçbir yan etki göstermeyecektir. Bu sebeple sadece birer şehir efsanesi olan ve hiçbir gerçekliğe dayanmayan abartılardan arınarak, gönül rahatlığı ile uygulanabilecek türden bir işlem olarak tercih edilmektedir geri getirme büyüsü.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Böyle bir durumda aşırı derecede çaresiz hisseden kişiler genellikle getirme büyüsü hakkında çeşitli araştırmalar yaparak büyüyü kendileri uygulamak gibi bir girişimde bulunabilirler. Fakat manevi enerjiyi yönlendirerek, böyle bir amacı gerçekleştirmek, herkesin yapabileceği türden bir işlem değildir. Uzmanlık istemesinin yanı sıra, inanılmaz derecede ciddi bir dikkatle birlikte gizli ilimler konusunda ustalık derecesinde bilgiye sahip olmak gerekmektedir.

Bu büyüyü yapmak isteyen ve bunu kendi kendilerine yapmak isteyenler genellikle büyüden hiçbir sonuç alamayacağı gibi, bazen yaptıkları yanlışlıklar sebebiyle de durumu çok daha kötü hale getirebilmektedirler. Bu sebeple bunun gibi gibi hassas işlemlerde bir medyuma başvurmak, en olası seçenektir.

Fakat medyum olduğunu iddia eden herkesten danışmanlık almak da, doğru bir seçenek olamayacaktır. Bu konudaki yanılgılardan biri de, medyumlar hakkında yanlış bir algı yaratılmış olmasıdır. Medyum denen kişi, hayatının neredeyse tamamını gizli ilimler, metafizik ve parapsikoloji gibi konulara adamış olan kimsedir. Haliyle sahip oldukları üstün bilginin yanında, iletişim yetenekleri de muazzam seviyelerdedir. Ülkemizde medyum olduğunu iddia ediyor olmasına rağmen, doğru düzgün bir cümle bile kuramayan kişiler bulunmaktadır. İşte bu kişilerden danışmanlık almaya çalışıyor olmak, sizlere hiçbir gelişme sağlamayacaktır.

Geri getirme büyüsü hakkında bilgi ya da danışmanlık almak için, iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile hocamızın bizzat kendine ulaşabilirsiniz.