Home / Geri Getirme Büyüsü Etki Süresi

Geri Getirme Büyüsü Etki Süresi

Geri Getirme Büyüsü Etki Süresi

Geri getirme büyüsü, etki olarak çok güçlü bir büyüdür. Tarihte en eski zamanlardan beri yer alan geri getirme büyüsü yapıldığı andan itibaren etkilerini göstermektedir. Geri getirme büyüsü etki süresi yapılan her insan için farklı farklı zaman dilimlerinde görülmektedir. Her insanın birbirinden farklı olması nedeniyle istenen aşık etme büyüsü etkisi de bu oranda değişmektedir. Herkesin büyülerden etkilenme şekilleri ve süreleri farklıdır. Bu nedenle öncelikle yapılan büyünün hangi amaçla yapıldığı bilinmelidir. Daha sonra da dikkat edilmesi gerekilen büyü yapılan insanın kişisel özellikleridir. Aşırı inatçı insanlar, büyü yapılsa bile başta kendilerine olan inatlarından dolayı içlerinde ruhsal bir savaş haline girerler. Bu tip insanlar kendileriyle mücadele ederken geri dönmesi gerçeğini kabul etmekte diğer insanlara nazaran daha uzun sürede algılamaktadırlar.

Geri Getirme Büyüsü Etki Süresi Ne Kadardır?

Geri getirme büyüsü etki süresi hakkında birçok fikir ortaya atılmıştır. Bu büyü uzun zamandır uygulanan ve artık neredeyse tüm gerçek medyumlar tarafından yapılan, rağbet gören bir büyü olması nedeniyle geri dönüşler hakkında birçok yorum oluşmaktadır.  Giden sevgilisini geri getirmek için, evi terk eden eşinin eve geri dönmesi amacıyla yapılan büyüler kişiler farklı olduğundan farklı sonuçlar doğurmuştur. Geri getirme büyüsü imkânsızı başarır ve mutlaka giden kişi terk edilen kişiye geri döner. Ancak bu esnada geri getirme büyüsü etki süresi birebir aynı zaman dilimlerinde gerçekleşmez.

Öncelikle büyü yapıldıktan sonra ilk 3 gün çok önemlidir. Geri getirme büyüsü etki süresi üçüncü günden sonra gözle görülebilir etkilerin başladığı süredir. Bu süre zarfında büyü yapılan kişide gözle görülebilir farklılıklar göreceksiniz. Büyü yapılan kişi büyüyü yapana karşı bir adım atmakta fırsat kollar. İşte tam bu sırada iş büyüyü yaptıran kişide biter. 3 günden sonra bu sürecin hızlanmasını istiyorsanız büyü yaptırdığınız bireye karşı kartlarınızı açık oynamalı ve onun adımlarını teşvik etmelisiniz. Her şey yolunda giderse eğer ortalama 2 hafta gibi bir süreçte giden kişinin geri döndüğünü görebilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Etki Süresi Değişir Mi?

Emek emek büyüttüğünüz sevginizin karşılığını alacaksınız. 3 günden sonra büyü yapılan kişiyi gözlemleyin. Size karşı daha anlayışlı, sevgi dolu olduğunu görmeniz mümkün. Tabi ki bahsettiğim gibi kişiden kişiye değişmekte olan bu süre zarfında değişmeyecek olan tek şey terk eden kişinin size kesinlikle geri döneceği gerçeğidir. Kaçınılmaz son olacak ve “her gidişin mutlaka bir gün geri dönüşü olur“sözü kanıtlanacaktır. Geri getirme büyüsü etki süresi 1 günden 21 gün arasındaki bir süreci kapsar. Değişkenlik gösteren unsurlar vardır. Bu unsurları danıştığınız medyum ile konuşup öğrenebilirsiniz.

Sonuç olarak geri getirme büyüsü etki süresi değişkenler, olaylar ve kişiler ele alınıp ona göre hesap edilir. İstenen etkinin yaratılması için büyü yapılan kişiye kendini sorgulama zamanı tanıyın. Kısa bir zaman diliminde size daha büyük bir aşkla ve pişman olup geri döndüğünü göreceksiniz.

Geri getirme büyüsü etki süresi hakkında bilgi ve danışmanlığa ihtiyaç duyuyor iseniz, iletişim bölümünde bulunan numaradan hocamızın bizzat kendisine ulaşarak destek alabilirsiniz.