Home / Bağlama Büyüsü Bozdurma

Bağlama Büyüsü Bozdurma

Bağlama Büyüsü Bozdurma

Genellikle büyü yapılan kişi tarafından neredeyse imkânsız olarak görülen bir büyü çeşididir. Özellikle kötü niyetle yapılmadığında, ciddi anlamda kişinin durumdan şüphelenmesi mümkün değildir. Fakat kötü niyetle yapıldığında ve bazı belirtiler verdiğinde kişinin çevresi durumdan küçük bir ihtimalle bile olsa, şüphe duyabilir. İşte tam da bu safhada kişinin çevresi bağlama büyüsü bozdurma hakkında bazı araştırmalara yeltenmektedir. Genellikle bu araştırmalar sonucunda yanlış ve eksik bilgi veren birçok platform, dua ve benzeri çözümler önermektedir. Fakat bağlama büyüsü ciddi bir ritüeller zinciri uygulanarak kişinin ruhuna nüksetmektedir.

Bu sebeple dua gibi yöntemler ile böylesine güçlü olan bir uygulama için aşık etme büyüsü çeşitlerinden bürü olarak bilinen bağlama büyüsü bozdurma yapılamaz. Ancak ve ancak uzman bir medyum tarafından kişiye bakım yapılarak, öncelikle kişiye gerçekten büyü yapılıp yapılmadığı konusunda emin olunmalı, teşhis koyulmalıdır. Eğer bilirkişi de durumdan emin ise, büyünün yapılma şeklinde olduğu gibi ciddi ritüeller zincirleri ile bağlama büyüsü bozdurma işlemine başlanmalıdır. Fakat bu işlem, herhangi biri tarafından, sağdan soldan yapılmış araştırmalar aracılığı ile kesinlikle uygulanamaz. Uygulamaya çalışmak da sağlıklı bir sonuç doğurmayacaktır.

Bağlama Büyüsü Bozdurma Nedir

Her büyü mutlaka ve mutlaka bozulabilmektedir. Sadece doğru yöntemleri tercih etmek gerekir. Evrende her şey kusursuz bir düzenle hareket etmektedir. Sadece bazen evrendeki enerjiye kasıtlı olarak yön verilebilir ve bu işleme de yüz yıllardır büyü ismi verilmektedir. Fakat aynı enerji, farklı bir kişi tarafından serbest bırakılarak işlevsiz hale de getirilebilir. Eğer söz konusu enerji bağlama büyüsü için yönlendirildi ise, bu duruma da bağlama büyüsü bozdurma işlemi denir.

İyi niyetle yapılan bağlama büyülerinde, kişi genellikle mutlu bir ilişki süreci yaşar, evlenir, çocuk sahibi olur ve problemli bir gün yaşanmaz. Fakat kötü niyetle yapılan bağlama büyülerinde, amaç birleşmek değildir. Herhangi birinin acı çekmesi için, tabiri caiz ise kapıda köpek etmek için uygulanır. Büyüyü yaptıran kişi, büyüyü yapan kişiye karşılık vermemesine rağmen bu işlemi uygulatmıştır. Bu durum kötü niyetli yapılan bağlama büyülerine bir örnektir. Kişi böyle bir durumda da üzerinde büyü olduğundan şüphelenmeyecektir. Nitekim kişinin çevresi bunu anormal bir durum olarak nitelendirebilir ve bir medyuma başvurarak işin aslını öğrenme girişiminde bulunabilir. Bu safhada eğer bilirkişi uygun görüyor ise, bağlama büyüsü bozdurma işlemlerine başlanmalıdır.

Bağlama Büyüsü Bozdurma Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü tek bir yöntem ile uygulanmaz. Farklı onlarca malzeme kullanılarak, farklı birçok dilde ve birçok şekilde uygulanabilir. Uzman kişi bağlama büyüsü bozdurma işlemine başlamadan önce, büyünün ne şekilde yapıldığını ya da yaptırıldığını anlamalıdır. Metot tam olarak ifşa edildikten sonra, uzman kişi büyünün nasıl bozulması gerektiğine dair bir işlemler zinciri oluşturacak ve ritüeller zincirine başlayacaktır. Bağlama büyüsü bozdurma aşaması boyunca genellikle medyum kişi tek başına süreci gerçekleştirebilmektedir. Fakat zorlu yöntemler ile uygulanan bazı bağlama büyülerinde, bozdurma için iletişime geçen kişinin ciddi işbirliği önemlidir.

Örneğin büyünün yapıldığı kişinin kişisel temizliğine dikkat etmesi, kendini ferah hissedebiliyor olması, sosyal ve diri tutulması son derece önemlidir. Gerekli görüldüğü takdirde, başvurulan medyum bu gibi konularda tavsiye vermekten kaçınmayacaktır.

Eğer bağlama büyüsü şüpheleriniz var ise ve bağlama büyüsü bozdurma işlemine ihtiyaç duyuyor iseniz, iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile hocamızın bizzat kendisine ulaşabilirsiniz.