Home / Aşık Etme Büyüsü / Aşık Etme Büyüsü Bozdurma

Aşık Etme Büyüsü Bozdurma

Aşık Etme Büyüsü Bozdurma

Aşık etme büyüsü size başkası tarafından yapılmış veya siz birisine yaptırmış olabilirsiniz. Sizi aşk ve sevgiyle celp etmek isteyen birisi sizin haberiniz dahi olmadan sizi kendisine bağlamak ve aşık etmek için bir medyuma giderek çeşitli işlemler ile sizi tesir altına alabilir. Ona karşı olan olumsuz hisleriniz aniden değişir ve aşkınızın şiddetine karşı koyamaz duruma gelirsiniz. Onsuz bir an bile geçirmek istememeye başladığınızda size yapılan bu büyüden de rahatsızsanız bağlama büyüsü ya da aşık etme büyüsü bozdurma işlemini yaptırmalısınız. Çünkü başka şekilde bu büyünün tesirinden kurtulamazsınız ve ömür boyu büyünün tesiri devam eder.

Aşık Etme Büyüsü Bozdurma Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyüsü bozdurma için gittiğiniz bir havas hocası veya medyum size bu büyünün nasıl yapıldığını öncelikle tespit etmelidir. Aşık etme büyüsü iğneyle, kaşıkla, asma kilitle, çiviyle, iple veya herhangi bir nesneye çeşitli okuma ve uygulamalar yaparak hazırlanır. Çeşitli vefkler, ayetler, mühürler ve tılsımlar yoluyla da desteklenirler. Aşık etme büyüsü bozdurma işleminde yapılan tüm büyü ve uygulamalar çeşitli malzemeler ile yeniden terkip edilir. Size aşık etme büyüsü ile yapılan yedirme, içirme, dökme, gömme, suya atma, yakma, tütsüleme ile yapılabilir. Ayrıca okuma veya başka türlü uygulamaların tesirini bozmak için tek yol bozdurma işleminden geçer.
Gizli ilimler uzmanına giderek size hangi tür aşık etme büyüsü yapıldığını bularak çözdürmek zaman alan bir süreçtir. Vefkler, mühürler ve tılsımlar ile bozdurma işlemini yapan medyum size özel zamanda dualar okuyarak işlemlerini de bu ilmin saatlerinde düzenleyerek hazır hale getirir. Aşık etme büyüsü bozdurma sürecinde bunlar gereklidir ve bazen tek seansta değil birkaç seansta tamamen kurtulmak mümkündür. Sabırlı davranmak ve sebat etmek en önemli davranıştır. İtikatınızı ve niyetinizi bozmadan aşık etme büyüsü bozdurma isteğinize tez vakitte erişebilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Bozdurma İşlemi Ne Zaman Etki Eder?

En etkili aşık etme büyüsü bozdurma işlemi dahi belli bir zaman alır. Size iki saatte veya iki günde bu büyüyü bozacağını söyleyen hoca veya medyumlara itibar etmemelisiniz. Çünkü yapılan büyünün türüne, bozma işleminin uygulanışına ve kişinin iradesine göre başarılı olması ve etki süresi değişkenlik gösterir. Büyü işleminde büyüyü bozan hocanın size yapılan uygulamayı bozması için, metotlara hakim olması gereklidir ve bu durum vakit alabilir.
Bozdurma işlemi için birlikte çalışılan medyum veya gizli ilimler uzmanı en doğru yöntemleri kullanarak bu tılsımı bozma, büyüyü geri döndürme ve koruma tılsımı yaparak bir daha size büyü yapılmamasını sağladığında daha etkili bir sonuca tez vakitte ulaşılacaktır. Ancak aşık etme büyüsü bozdurma işleminde büyünün bozulmasının etkileri yavaş yavaş hissedildiği için aceleci davranmamak ve ortalama olarak iki üç hafta en azından beklemek gereklidir
Eğer büyü bozdurma konusunda bilgi ve danışmanlığa ihtiyaç duyuyor iseniz, iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile hocamızın bizzat kendisine ulaşabilirsiniz.