Home / Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Halk arasında her ne kadar aşık etme büyüsü olarak biliniyor olsa da, sayısız kültür, sayısız ünlü ruhani lider ve sayısız farklı ilim bu büyüye birçok farklı isim takmıştır. Aşık etme büyüsü olarak bilinen bu uygulama, Canbar büyüsü, Süryani büyüsü, papaz büyüsü ve benzeri birçok şekilde bilinen ya da uygulanabilen bir büyüdür.

Birçok düşünür, şair ya da yazar, eserlerinin merkezine aşkı koymuştur. Çünkü insanın kendini en çaresiz ve ayrıca en istekli hissettiği zaman, şüphesiz aşık olduğu zamandır. Karşılık bulunamadığında bu duygu, tam bir faciaya dönüşmekte ve kişinin ruhunu ya da enerjisini zaman içinde tamamen yok edene dek eritmektedir. Hayatın her alanında olduğu gibi aşk, metafizik ve parapsikolojik ilimlerin de merkezindedir. Çünkü insanlar ilk çağlardan beri manevi enerjinin gücüne tanıklık etmiş, zaman içinde bu enerjiye birçok kere ihtiyaç duymuşlardır. İşte aşık etme büyüsü dendiğinde her ağızdan bir ses çıkıyor olmasının tüm nedeni, bu şekilde anlamlandırılabilir.

Aşık Etme Büyüsü Nedir

Kişinin delicesine sevdiği fakat karşılık bulamadığı birine uygulandığında, aşık etme büyüsü tesirini oldukça kısa sürede gösterecek ve büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiye muazzam bir bağlılık hissedecektir. Hayatının merkezine onu koyacak, daima onunla olmak isteyecek, ilk önceliği olarak onu görecektir. Aşık etme büyüsü uygulanmasındaki amaç budur.

Fakat diğer büyülerde olanın aksine, uygulanma metoduna göre aşık etme büyüsü konusunda hassas bir nokta bulunmaktadır. Canbar büyüsü gibi uygulamaların sonucu olarak, büyüyü yaptıran kişi de büyü yaptırılan kişiye aşırı bir bağlılık hissedebilir. Yani bağlama büyüsü gibi işlemlerin aksine, bağlama büyüsü işleminde olduğu gibi her iki kişinin de üzerinde etki edebilir. Sonuç olarak büyü bozdurulmadığı sürece, tesiri ömür boyu kayıtsız şartsız mutluluk anlamına gelir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Farklı birçok şekilde uygulanabileceğinden söz edilebilir. Amaca ya da büyü yaptırılan kişiye göre, büyüyü uygulama sürecindeki yöntemler değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple son derece karmaşık bir işlem olarak bilinmelidir. Papaz büyüsü ve Süryani büyüsü gibi Süryani dilinde uygulanan büyülerle yapılabileceği üzere, ceylan derisi gibi materyaller kullanılarak Canbar büyüsü işlemi de uygulanabilir.

Bu süreçte önemli olan, tam olarak neyin amaçlandığına karar verebilmiş olmaktır. Birçok kişi kendini en çaresiz hissettiği bu zamanda, internet aracılığı ile ya da sahaflardaki eski kitaplar aracılığı ile bu işlemi kendi kendilerine gerçekleştirmek istemektedirler. Bu durum, tüm metafizik uzmanları tarafından kesinlikle tavsiye edilmeyen bir durumdur. Parapsikoloji ilimleri hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından uygulanmaya çalışıldığında, aşık etme büyüsü ya da diğer tüm uygulamalar çok ciddi aksiliklere yol açabilir. Yani bilmeyen kişilerce oyuncak edilemeyecek türden ilim gerektiren bir uygulama olduğu, akıllarda kalması gereken en önemli husustur. Ancak ve ancak ilme vakıf medyumlar tarafından uygulanması mümkündür. Bu konuda güvendiğiniz bir medyuma danışarak sonuç almayı beklemeniz, atılabilecek en olası adım olarak görülmelidir. Unutulmamalıdır ki çaresizlik, sabır göstermeme durumunda ve kişinin yardım almadığı durumlarda kötü kararlar verdirebilir.

Aşık Etme Büyüsü Kim Tarafından Uygulanır

Bir üst paragrafta da söz ettiğimiz gibi, ev ortamında derme çatma bilgiler aracılığı ile aşık etme büyüsü uygulamak imkansızdır. Manevi enerjiyi yönlendirme sanatına vakıf olmak için, bu enerjinin gücünü ortaya çıkarmaya ve ortaya çıkan enerjiyi yönlendirmede kullanılacak olan materyalleri bilmeye yarayan ilme sahip olmak gerekmektedir.

Büyü için kullanılan bazı dillerin enerjisi muazzam seviyedeyken, bazı dillerin enerjisi yok denebilecek kadar azdır. Bazı materyaller doğru kullanıldığında enerjiye yön verme kuvveti tartışılamaz derecede fazlayken, bazılarının hiçbir etkisi olmayacaktır.

Bu anlamda yaptığınız araştırmaların sonucu, sizleri şehir efsanelerine ve aslı olmayan hurafelere götürmek dışında hiçbir işe yaramayacaktır. Yani aşık etme büyüsü herhangi biri tarafından uygulanamaz. Hayatınızın tamamını ya da geri kalanını bu ilmi öğrenmeye adasanız bile, başarılı olabilmeniz için geçirmeniz gereken süre yıllar alacaktır. Fakat ilme vakıf metafizik uzmanları, ruhani liderler, parapsikoloji ilmine sahip kişiler ya da medyumlar için bu işlemler çocuk oyuncağı denebilecek kadar kolay ve alışılmıştır.

Özet geçmek gerektiğinde, aşık etme büyüsü işlemine karar verdiyseniz ve bu kararınızda netseniz, alanında uzman bir medyum kişiye başvurmanız gerekmektedir.

Aşık etme büyüsü hakkında bilgi ya da danışmanlık almak için, iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile hocamızın bizzat kendine ulaşabilirsiniz.